Slide 1

Ekipa wolontariuszy

Skontaktuj się z nami

Dodawanie wydarzeń na stronę zostanzmuzyka.pl
online@pfm.waw.pl

Wsparcie techniczne i organizacyjne dla wykonawców
zostanzmuzyka@pfm.waw.pl

Komunikacja medialna
media@pfm.waw.pl

Rozliczanie darowizn
fundacja@pfm.waw.pl

W pilnych sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
+48 604 963 056

Zespół wolontariuszy akcji #ZostanZMuzyka:
(od lewej strony w górnym rzędzie)

Alicja Perkowska – pani w pink szlafroczku NOW grająca witaminkę C z Laborką w polish jazz kubku… Zawodowo project marketing manager i executive producer. Artlift dla muzyki – w Izabelin Studio#umywalka #zostanzmuzyka

Dariusz Staropiętka – zawodowo grafik i webmaster. Po godzinach praktyk multimediów współtworzący wiele różnych projektów.

Adam Kałużny – z wykształcenia pedagog, weterynarz i informatyk. Miłośnik grozy wszelakiej, bluesa każdego i sezonu truskawkowego. Z zamiłowania radiowiec – obecnie prowadzi audycję Bluesowice w ProRadio. Szczęśliwy współlokator kota Lilki.

Jagoda Helena Kowalczyk – pasjonatka kolorowych włosów i kina. Wielbicielka swojego czarnego kota Bagiego. Asystentka dla każdego. Fanka baklawy.

Marta Szadowiak – kolekcjonerka wrażeń i przeżyć, na co dzień strateg komunikacji, po godzinach śpiewa w chórze i smakuje świata podczas podróży dużych i małych. Pomysłodawczyni #KulturaWCzasachPandemii

Tomasz Kopeć – blisko muzyki od lat 90 – Festiwal Morda w Batorym, Kompania Muzyczna Pomaton (dziś Warner), ZPAV, Fryderyki, od 2003 szefuję Polskiej Fundacji Muzycznej. W wolnych chwilach akwarysta afrykański,wędkarz, turysta podróżny, żeglarz, miłośnik ludzi i rozmów.

Magda Turowska CYTRYNA z Koszalina, ale tak naprawdę z Krainy Łagodności. Śpiewa, gada, zarządza. Opiekuje się muzykami od ponad 20 lat (i psem Korkiem od 9 lat). Wiceprezes Polskiej Fundacji Muzycznej.

Marta Kanarek – grafik z zawodu i zamiłowania. Po długich godzinach przed komputerem praktykuje jogę, lubi aktywne spędzanie czasu np. na rowerze, a także gotowanie.

Maria Pyrek – jeśli nie znajdziesz jej w internecie, spotkasz ją w teatrze. Miłośniczka teatru offowego i społecznie zaangażowanego. Jeszcze wierzy, że sztuka może być realnym narzędziem zmian.

Paweł Sieradzan – Pedagog, trener oświaty, muzyk, wykladowca Szkoły Przygotowania Aktorskiego, aktualnie… Uziemiony… W zostań z muzyką – techniczny wspieracz artystów, autor filmów instruktażowych o graniu online. Administrator strony Gramy Koncerty Online

Ula Kęcik-Staniszewska – Z wykształcenia turystka 🙂, z zawodu event manager, z pasji instruktor jazdy konnej. Kocha życie w biegu i na Helu. Samorządowiec. Od 11 lat w związku z małym, czarnym kundelkiem.

Facebook
Instagram