Indian inspirations – concert of Lucyan and Renata

Zapraszamy serdecznie na nasz koncert online, który będzie w całości inspirowany muzyką indyjską. Odbędzie się on w środę 3 czerwca w godz.20-21. Usłyszycie instrumenty indyjskie, takie jak sitar, flet bansuri czy tampura, ale także instrumenty, które nie są typowe dla muzyki indyjskiej, jak buzuki czy gitara. W podkładzie będzie słychać bębny indyjskie “tabla”, nagrane przez znakomitego muzyka z Włoch o nazwisku Maurizio Murdocca.

Link do strony z transmisją: https://www.facebook.com/lucjan.wesolowski

Muzyka, którą usłyszycie będzie oparta na motywach indyjskich, utrzymana w skalach indyjskich i nawiązująca w warstwie rytmicznej do muzyki indyjskiej. Będą to improwizacje nawiązujące do rag indyjskich.

Zagrają:
Lucjan Wesołowski (Lucyan) – sitar, bansuri, buzuki, gitara
Renata Sobczak – tampura, kij deszczu, cytra.

Koncert będzie prowadzony po polsku i angielsku.

Aby wysłuchać koncertu, należy wejść na moja stronę na FB:
http://www.facebook.com/lucjan.wesolowski

Zapraszam do kontaktu na adres mailowy Lucjan.Wesolowski@gmail.com.

Gdyby ktoś z Was zechciał wesprzeć tę inicjatywę dowolnej wysokości donacją, to bylibyśmy bardzo wdzięczni 🙂

Oto nr konta Lucjana Wesołowskiego:
Bank Pekao SA
92 1240 1545 1111 0010 1550 6800

Zapraszamy!
Renata i Lucjan

Lucyan gra na wielu instrumentach strunowych, perkusyjnych i fletach. Nagrał 29 CD i kaset ze swoimi utworami, które zostały wydane ponad 40 razy w 4 krajach (Polska, Włochy, Węgry i USA). W roku 2008 wydano w USA 6 DVD (z kursami jogi), których podkład muzyczny został skompletowany z jego nagrań , a jego muzyka była ilustracją muzyczną do filmów, spektakli teatralnych i programów TV. Lucyan występuje od ponad 40 lat, zaprezentował ponad 1.000 koncertów w Polsce, we Włoszech, w Szwajcarii, Irlandii, Finlandii, na Węgrzech, w Czechach, Maroku, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i Niemczech. W roku 2007 TV POLONIA nagrała i wyemitowała wielokrotnie półgodzinny film poświęcony jego osobie (cykl „W stronę świata”). Można posłuchać jego muzyki na You Tube (Lucyan TV), www.myspace.com/lucyan2006, iTunes (Lucyan), www.CDBaby.com/lucyan.

Renata Sobczak jest malarką i rzeźbiarką (członkinią ZPAP), realizującą się także muzycznie, obecną na 2 płytach CD (grając na tampurze i śpiewając).

Data

Cze 03 2020

Czas

20:00 - 21:00

Więcej informacji

Oglądaj
Kategoria

Scena

OTWARTA SCENA
Oglądaj

Facebook
Instagram