„Jestem tego warta” – recital kabaretowo-liryczny – Julia Mikołajczak

Link do strony z transmisją: https://www.youtube.com/watch?v=o9QqF8-yoCY

W sobotę 27 czerwca o godz.19:00, domowy koncert pt: „Jestem tego warta” zaśpiewa Julia Mikołajczak. Połączy swój program kabaretowo-liryczny z piosenkami powstałymi w nieistniejącym już zespole „Przed czy po”. Nagradzana na niejednym festiwalu piosenki, m. in. 41. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie i 30. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
Artystka zaśpiewa piosenki powstałe w latach 2003-2008 w „Kabareciarni” Zenona Laskowika we współpracy z Władysławem Sikorą. Piosenki zostały wydane na płycie o tym samym tytule. Usłyszymy kompilację jej najbardziej znanych utworów, między innymi: „Zabierz ręce od mojego faceta”, „Jedno życie mam od Boga”, „Julijo”.
Ogółem mówiąc piosenki te żartują z naszych wyobrażeń i pobożnych życzeń w obszarze damsko-męskich relacji, które wypadają naprawdę zabawnie w kontakcie z rzeczywistością.
Umiejętność śmiania się z siebie wydaje się być sztuką najwyższych lotów, unikatową jakością w obecnych czasach. Autorami piosenek są: Piotr Kałużny, Julia Mikołajczak, Grzegorz Tomczak, Władysław Sikora i Zenon Laskowik.
Muzykę do utworów nagrali: Piotr Kałużny-piano, Jarosław Buczkowski-akordeon, Piotr Wiśniewski-kontrabas, Andrzej Mazurek- instrumenty perkusyjne.

Data

cze 27 2020

Czas

19:00 - 20:15

Więcej informacji

Oglądaj
Kategoria
KRAINA ŁAGODNOŚCI

Scena

KRAINA ŁAGODNOŚCI
Strona WWW
http://krainalagodnosci.pl
Oglądaj

Facebook
Instagram